PASTA della PESA

Pierwsi w Food Service.

Kim Jesteśmy

Pasta della Pesa jest makaronem jajecznym z Senigallii, wyspecjalizowana w produkcji makaronu jajecznego metodami tradycyjnymi dla gastronomii, cateringu, w sektorze horeca i sprzedaży detalicznej w swoim punkcie sprzedaży przy via Pierelli, 11 w Senigallii. Na bardzo wysoką jakość jaką oferuje Pasta della Pesa składają się wybór najlepszych materiałów podstawowych dostępnych na rynku (semolina z pszenicy durum, jajka, mąka itp.) jak również użytek bardzo technonogicznych maszyn przeznaczonych do produkcji i chłodzenia makaronu, nawet bardzo wymagający klient z nami nie będzie rozczarowany.

Odkryj Nasze Produkty

4 Motywy by Wybrać Makaron z Pasta della Pesa

1. NIEZAWODNOŚĆ +

MYŚL TYLKO O TWOIM BIZNESIE. MY ZAJMIEMY SIĘ MAKARONEM.

Pasta della Pesa dostarcza zawsze 100% zamówień. Od nas nigdy nie usłyszysz ˮTego produktu dzisiaj nie ma”. Z Pasta della Pesa nigdy nie będziesz miał nieprzyjemnej niespodzianki, niezawodność jest podstawą naszej pracy.

2. ZWIĄZKI MIĘDZYLUDZKIE +

DLA CIEBIE JESTEŚMY ZAWSZE OBECNI.

Nie będziesz zostawiony sam sobie. Możesz zawsze na nas liczyć w razie problemu, potrzeby albo prostej informacji. Pasta della Pesa rozpieszcza swoich klientów.

3. SZEROKI WYBÓR +

PONAD 100 ARTYKUŁÓW Z MAKARONU DLA GASTRONOMII.

Możemy się pochwalić ponad 100 produktami z makaronu, klusek z mięsem, rybą i daniami wegańskimi. Z Pasta della Pesa każda potrzeba będzie zaspokojona.

4. PRECYZJA, SZYBKOŚĆ I PUNKTUALNOŚĆ +

NIGDY BEZ MAKARONU.... DELLA PESA

Jednym z naszych mocnych ston jest to iż jesteśmy precyzyjni, błyskawiczni, terminowi i punktualni! Nie możesz nigdy zostać bez makaronu... della Pesa!

Niezawodność, stałość, ścisłe kontakty z klientami, są bazą z której makaron jajeczny z małej dzielnicy stał się z czasem punktem odniesienia dla gastronomii regionu Marche.

 • RADA

  Nasi konsultanci doradzenią najlepszy produkt dostosowany do Twoich wymagań. Poproś o wizytę, bez zobowiązań, naszego konsultanta w twoim regionie.

 • DOSTAWA

  Wykonujemy zawsze 100% zamówień. Z nami nie ma przykrych niespodzianek. Niezawodność jest podstawą naszej pracy.

 • SZKOLENIE

  Każdego roku organizujemy szkolenia gratis dla restauratorów. Nasze szkolenia pomagają przedsiębiorcom aby z food service wygrać na rynku.

 • RZEMIOSŁO

  Ponad 100 kreacji rękodzieła by usatysfakcjonować każdą potrzebę. Podstawą naszego ciasta francuskiego jest to iż wytwarzane jest ze składników pierwszej jakości. Nie używamy wody w makaronie jajecznym i kluskach. Mięso jest pierwszej jakości, twaróg jest zawsze świeży i sztancowany. Parmigiano Reggiano jest zaprawiony 24 miesiące.

 • ZAMRAŻANIE

  Dzięki metodzie szybkiego zamrażania IQF, nasz produkt utrzymuje inalternate w czasie , swoją jakość organoleptyczną i odpady są definitywnie zminimalizowane.

 • HISTORIA

  Pasta della Pesa jest na rynku od ponad 25 lat. Jest to równoznaczne z niezawodnością i doświadczeniem. Z pasta della Pesa nie ma ryzyka.